[vc_row][vc_column][rev_slider_vc alias=”golerahmat”][vc_column_text]

موسسه خیریه احسان ونیکوکاری نیکسا به شماره ثبت۲۵۹۹۹ با مجوز رسمی از سازمان بهزیستی کشور با هدف فقرزدائی و حفظ سرمایه های انسانی وکاهش آسیب های اجتمائی تاسیس واز سال ۱۳۸۹ مشغول به فعالیت می باشد . این موسسه در راستای دستیابی به اهداف خود ، حمایت خانواده بی سرپرست و نیازمند و همچنین حفظ سرمایه های انسانی و کاهش آسیب های اجتماعی را در کارراهه خود قرار داده و در حال حاضر تعداد ۸۳۲ خانواده ایتام و نیازمند را تحت پوشش دائم خود داشته وبا تاسیس مرکز شبانه روزی نگهداری وپرورش کودکان بی سرپرست در رجایی شهر کرج تعداد ۲۰ کودک پسر ۷ الی ۱۲ سال را نگهداری و با بهره گیری از فنون علوم اجتماعی و مدیریت به پرورش وتوانمند سازی این کودکان مشغول می باشد.در این راستا جهت تامین هزینه های زندگی این کودکان و همراهی سازمان ها در مباحث مسئولیت های اجتماعی با صرف برخی ازهزینه های سازمان ها در امور خیر وانساندوستانه اقدام به راه اندازی پروژه “گل های رحمت” نموده است.

در این پروژه موسسه خیریه نیکسا با توکل به خداوند رحمان و امید به حضورو مشارکت شما بزرگ مردان عرصه نوع دوستی و خدمت و بهره مندی از توان تخصصی و فنی خود ارسال انواع تاج گل های مصنوعی را با پکیج هایی طبق جدول ذیل ، با کیفیت عالی و شایسته برای مراسم ترحیم ویادبودبا نام سازمان ها یا اشخاص ، در سطح استان البرز و تهران شروع نموده است .

عوائدحاصل از این طرح ضمن ترویج فرهنگ زیبای نیکوکاری وکاهش اسراف ، صرف امورایتام ونیازمندان جامعه تحت پوشش نیکسا خواهد شد.

این دسته گل ها در دو سایز بزرگ و متوسط آماده شده است که عکس ها تاج گل های موجود در موسسه با کد مشخص در همین صفحه جهت ملاحظه و انتخاب و سفارش بصورت غیرحضوری و از طریق تماس با یکی از شماره های اعلامیدرج گردیده است و در حال حاضر با توجه به ظرفیت موجود در موسسه ارسال تاج گل در سطح شهر تهران و کرج می باشد . جهت سفارش و درخواست ارسال تاج گل خواهشمند است ۲۴ ساعت قبل از شروع مراسم مورد نظر با شماره های ۰۹۱۰۲۶۲۷۱۱۰ تماس حاصل نمائید .[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][/vc_row]


گل رحمت گروه ۱ – ارتفاع ۱۷۰ سانتی متر


گل رحمت گروه ۲ – ارتفاع ۲۰۰ سانتی متر

 


گل رحمت گروه ۳ – ارتفاع ۲۳۰ سانتی متر


استند های تسلیت

کلیه حقوق وبسایت متعلق به فروشگاه نیکسا بازار می باشد.