قلک های نیکسا

نیکوکار گرامی،

از اینکه می خواهید یکی از قلک های نیکسا را داشته باشید سپاسگزاریم . شما میتوانید با دفتر موسسه خیریه احسان ونیکوکاری نیکسا تماس گرفته و تقاضای قلک نمایید و یا فرم درخواست قلک را تکمیل نمایید. پس از پر شدن آن، با تماس مجدد با شماره تلفن روی قلک، از طریق رابط موسسه نیکسا برای گرفتن قلک پر و دادن قلک جدید، با هماهنگی قبلی، به محل موردنظر شما اعزام خواهد شد.
داشتن قلک های نیکسا یکی از ساده ترین روش های کمک به اهداف و برنامه های موسسه خیریه نیکسا است. این قلک ها می توانند در منزل، محل کار و یا اماکن عمومی مستقر شوند.
قلک های نیکسا در طرح های معمولی پلاستیکی ، سایز کوچک رومیزی با جنس پلکسی ، سایز بزرگ وایستاده فروشگاهی با جنس پلکسی و کودکانه که با هنرمندی و زحمت دست کودکان عزیز مرکز نگهداری کودکان خانه مهر موسسه نیکسا تهیه شده است.
قرار دادن قلک نیکسا در خانه یا محل کار شما، نشانه عشق ورزی و نشانه ای از حس انسان دوستی شماست. به این ترتیب کمک به نیکسا می تواند در برنامه هر روز شما قرار گیرد و مقدمه ای برای شروع یک روز پر از عشق و امید، همراه با احساس خوشآیند کمک به همنوع باشد.

شرایط دریافت و درخواست قلک های بزرگ یک متری فروشگاهی جنس پلکس:

۱- اعلام درخواست کتبی از طرف نماینده سازمان / شرکت
۲- فضایی که قلک در آن مستقر می‌شود دارای سقف باشد.
۳- تامین امنیت محل استقرار قلک( درب محل استقرار قلک شب ها بسته شود)
۴- محل استقرار قلک پر تردد باشد.

شرایط دریافت و درخواست قلک کوچک رومیزی جنس پلکس و پلاستیک:

۱- اعلام درخواست کتبی از طرف نماینده سازمان / شرکت
۲- تامین امنیت محل استقرار قلک( درب محل استقرار قلک شب ها بسته شود)

چنانچه شرایط فوق در سازمان و محل موردنظر شما وجود دارد و مایل به دریافت قلک‌های نیکسا هستید، اطلاعات خود را جهت تماس و هماهنگی وارد نمایید، همکاران ما طی دو روز آینده با شما تماس خواهند گرفت. در صورت تمایل به برقراری ارتباط مستقیم لطفا با شماره تلفن ۴۸۹۵۳۵۵۵ تماس حاصل فرمایید.

 

کلیه حقوق وبسایت متعلق به فروشگاه نیکسا بازار می باشد.